banner
ceiling

Privatumo politika

Ši Privatumo politika taikoma https://mokymai.brilliance.lt interneto svetainėje surinktai informacijai. Joje paaiškiname, kokią informaciją apie Jus renkame, kai savo interneto naršyklėje atsidarote BRILLIANCE svetaintę.

Slapukai

https://mokymai.brilliance.lt gali įdėti mažą kompiuterinę bylą – slapuką (angl. cookies) – į Jūsų kompiuterį, kai lankotės https://mokymai.brilliance.lt interneto svetainėje. Naudojame slapukus siekdami pagerinti žinias apie https://mokymai.brilliance.lt naudojimą ir padėti nustatyti, kaip gerai ji veikia.

Naudodami slapukus renkame informaciją apie vartotojų IP adresą, apsilankymo datą ir laiką, aplankytas konkrečias svetainės dalis bei ar interneto puslapis buvo pristatytas greitai ir sėkmingai. Taip pat Facebook pixel ir Google Tag Manager kodą. Ši informacija vėliau naudojama analizuojant https://mokymai.brilliance.lt esančio turinio aktualumą bei reklamos tikslais.

Galite ištrinti savo slapukus arba blokuoti šią informaciją, pakeisdami savo kompiuterio parametrus (žiūrėkite savo naršyklės pagalbos skyrių).

Asmeninė informacija

  • Renkame ir naudojame Jūsų asmeninę informaciją, kad galėtumėme:
  • atsakyti į klausimus ar prašymus;
  • teikti Naujienų elektroniniu paštu paslaugą;
  • teikti elektroiniu paštu informaciją apie užsakymus dėl mokymų;
  • padaryti svetainę dar patogiau naudojamą.

Mes neteikiamiame šios asmeninės informacijos jokiai kitai šaliai.

Privatumo politikos taikymo apimtis

Ši politika taikoma https://mokymai.brilliance.lt tinklalapiui. Mes neatsakome už galimus Privatumo politikos pažeidimus, kai:

  • jungiatės prie trečiosios šalies svetainės, naudodamies kevin.lt paskelbta nuoroda;

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su mumis el. paštu.